dwuosobowe z prywatną łazienką

revolution aparts

pokoje dwuosobowe z prywatną łazienką

Pokój dwuosobowy przy ulicy Rewolucji 1905r. 27 
W skład pokoju wchodzi:
-1x rozkładana kanapa
-stolik+ krzesło
-telewizor

Kuchnia jest dzielona z innymi pokojami.
Kuchnia:
-piekarnik
-kuchenka
-lodówka
-podstawowy sprzęt kuchenny
-czajnik elektryczny

Łazienka jest prywatna w pokoju:
-wc
-prysznic
-umywalka
-lustro

piotrkowska-15

Odległość ważnych miejsc od obiektu:

Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa w Łodzi – 2,1 km, 

Księży Młyn – 2,6 km.

Centrum handlowe Manufaktura – niecały kilometr, 

Ulica Piotrkowska – 500 m,

Orientarium - 3,7 km,

Najbliższe lotnisko, Lotnisko im. Władysława Reymonta w Łodzi, znajduje się 7 km od obiektu Revolution Aparts - Rewolucji 27.

Ważne!!

Drogi Gościu,
pokoje przyznawane są ze względu na dostępność.
Możesz otrzymać pokój różniący się od tego ze zdjęć.
Pokoje różnią się wykończeniem ścian (jedne mają cegłę inne gładkie białe ściany) oraz układem mebli.

Miasto Łódź jest trzecim co do wielkości miastem w Polsce. Położony w centralnym punkcie kraju ośrodek przez wiele lat był znany z dominującego tu przemysłu włókienniczego i dymiących kominów. W ostatnich latach obraz miasta powoli zaczął się zmieniać, fabryczna cegła na nowo zachwyca głęboką czerwienią, ulica Piotrkowska przyciąga pięknie odrestaurowanymi kamienicami i niezwykłą różnorodnością restauracji, pubów i wyjątkowych pomników a pałace fabrykanckie pysznią się bogato wyposażonymi wnętrzami. Łódź to również miasto 4 kultur, które przyczyniły się do rozbudowy miasta w iście amerykańskim stylu. W tym miejscu Polacy, Niemcy, Żydzi i Rosjanie budowali swoje potęgi i znaleźli miejsce gdzie narodowość miała mniejsze znaczenie niż silna wola i zdolność do prowadzenia interesów.

Obecnie Łódź to silny ośrodek naukowy, o czym najlepiej świadczą absolwenci uczelni wyższych, miasto przemysłów kreatywnych oraz coraz liczniej odwiedzany punkt na mapie turystycznej Polski. Miasto inne niż wszystkie, wyróżniające się historią jaką nie może poszczycić się żadne inne miejsce w kraju, zabytkami jedynymi w swoim rodzaju i atmosferą miejsca której nie da się podrobić. Oferta kulturalna, kreowana przez łódzkie teatry, filharmonie, muzea i inne instytucje, a także międzynarodowe festiwale m.in. filmowe czy związane z wzornictwem dopełniają obrazu Łodzi jako miasta wszechstronnego i przyjaznego dla odwiedzających.

Instytucją reprezentującą Miasto Łódź jest Urząd Miasta Łodzi, mieszczący się w pałacu Juliusza Heizla, jednego z najważniejszych łódzkich fabrykantów. O godzinie 12 z okien UMŁ rozlega się hejnał Łodzi, skomponowana przez Stanisława Moniuszkę Prząśniczka.